На трасі Дніпро-Павлоград вже уклали майже 60 км нового покриття

01 серпня 2021 о 10:40 - 7952

EditorEditor


На трасі Дніпро-Павлоград вже уклали майже 60 км нового покриття

Триває ремонт траси Дніпро-Павлоград. Там вже уклали майже 60 км вирівнюючого шару асфальту. Зверху буде ще один. Роботи ведуться по всій протяжності дороги.

Про перебіг робіт інформує сайт ДніпроОДА.

Мостовики ремонтують віадуки. На шляхопроводі, що на перетині із Сімферопольською трасою, в’яжуть металевий каркас. Потім його заливатимуть бетоном.

У Підгородньому оновлюють наземний та підземний пішохідні переходи. Згодом для безпеки руху установлять додатковий світлофор.

«Поблизу світлофорів, де машини гальмують і набирають швидкість, робимо посилене покриття. За німецькою технологією. Між шарами проклеїли гнучку георешітку. Завдяки їй асфальт буде міцнішим і прослужить довше», – розповів начальник ділянки Володимир Романюк.

На окремих ділянках поверх вирівнюючого шару нанесли тимчасову розмітку – для безпеки руху.

«Щодня доводиться їздити цією дорогою по роботі. Вона стала значно кращою. А рух – безпечнішим. Я задоволений», – поділився водій із Дніпра Павло.

Магістраль оновлюють за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Одна з найскладніших та найвідповідальніших ділянок – у 1,5 км на під’їзді до Павлограду. Там будемо переносити газопровід, аби розширити дорогу. Вона стане безпечнішою та зручнішою», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Дорога Дніпро-Павлоград – частина траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

Дорожники відремонтують і транспортні розв’язки. На стиках з’їздів і траси зроблять посилене покриття.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: