Оголошено новий більш дорогий тендер на будівництво аеродрому «Дніпро»

30 липня 2021 о 08:00 - 7949

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Оголошено новий більш дорогий тендер на будівництво аеродрому «Дніпро»

Державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» оголосила новий тендер за майже 6 млрд. грн. на будівництво аеродрому «Дніпро», розірвавши дешевий контракт з «Альтісом» за 4 млрд. грн.

Про це пишуть “Наші гроші”.

Новий тендер  з будівництва Міжнародного аеропорту «Дніпро» на «Прозорро» має очікувану вартість 5,71 млрд грн.

Автор матеріалу вважає, що на даному аукціоні повинна виграти «Автомагістраль-Південь» або «Онур» за більш високою ціною. Або ж у випадку значного зниження ціни потім будуть укладені додаткові контракти по переговорній процедурі на суму до 50% від первісного підряду через «необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника».

«Альтіс» виграв контракт на тендері у лютому 2021 року. Тоді до торгів очікуваною вартістю 5,70 млрд грн було допущено вісім конкурентів, і переможець знизив свою ціну на 31% до 3,95 млрд грн. Основними конкурентами були фаворити Укравтодору, які так само дуже сильно знижували свої пропозиції, однак не могли його наздогнати, бо «Альтіс» на старті зробив найдешевшу пропозицію і у подальшому утримував право робити останню ставку, вже бачачи, які пропозиції зробили конкуренти. Відтак «Альтком» програв «Альтісу» 10 тис грн, а «Автомагістраль-Південь» – 20 тис грн.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині серед автоперевізників здорожчав проїзд.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: