У Дніпрі в парку Сагайдак демонтували незаконні МАФи

30 липня 2021 о 20:00 - 4105

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі в парку Сагайдак демонтували незаконні МАФи

У Дніпрі на території пляжу та парку “Сагайдак” демонтували конструкції, які були встановлені без відповідних документів.

Про це повідомляє “Дніпро оперативний“.

Комунальні працівники продовжують працювати над благоустроєм міста. 29 липня в Дніпрі на території парку “Сагайдак” співробітники КП “Дніпровські активи” демонтували незаконні МАФи та конструкції.

“У другій половині червня Департамент парків звернувся до міського голови за допомогою в демонтажі восьми незаконних конструкцій. Власникам споруд надали приписи, однак підприємці проігнорували звернення комунальних служб. Власники відмовилися передавати документи “, – розповідає Начальник відділу контролю за торговельною діяльністю Департаменту торгівлі і реклами міськради Дніпра Володимир Трегубов.

Власники споруд проігнорували пропозиції узаконити свою справу. В результаті оперативних дій, з паркової зони були прибрані споруди, що знаходяться і працюють в “Сагайдаку” без жодних дозвільних документів.

“Незаконні малі архітектурні форми прибирають в зв’язку з численними скаргами місцевих жителів і відпочиваючих”, – розповідає Роман Мироненко, начальник відділення змісту парків КП “Парк культури та відпочинку Придніпровський” міської ради Дніпра.

Раніше «Лица» також писали про те, що за інформацією “Екології Д”, дніпряни за два роки стали викидати у 5 разів більше сміття.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: