У Дніпрі хочуть встановити дефібрилятори у громадських місцях

20 жовтня 2021 о 11:10 - 10878

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі хочуть встановити дефібрилятори у громадських місцях

У Дніпрі в громадських місцях хочуть встановити автоматичні дефібрилятори.

Запропонував таке нововведення громадський активіст Олексій Турчак. За його словами у 2021 році від серцево-судинних захворювань померло 185 тисяч людей з 299.

“Якщо у людини проблеми з серцем, то вона може померти ще до приїзду швидкої. Тому важливим рішенням є розпочати реанімаційні заходи якомога раніше. Дефібрилятори в цьому допоможуть”– зазначив активіст.

Також він додав, що медична освіта аби використати дефібрилятор не потрібна, але курси з першої медичної допомоги пройти бажано. Тоді будь-яка людина зможе використовувати цей автоматичний зовнішній дефібрилятор. Він допомагає провести серцево легеневу реанімацію на місці пригоди і не дасть більший розряд ніж треба. Тобто людину вбити таким апаратом не можливо.

Дефібрилятори будуть розміщуватися в спеціальних кейсах зі спеціальними наліпками та інструкцією. Дістаючи звідти пристрій, ввімкнеться сирена, яка дасть зрозуміти оточуючим людям, що треба викликати швидку.

У Дніпрі шість таких дефібриляторів вирішили розмістити на станціях метрополітену і один у Дніпровській міській раді.

Проект називається “Дефібрилятори всюди – АЗД Дніпро” і коштує 490 тис. гривень, по 50-60 тис. гривень на один дефібрилятор, плюс інформаційні наліпки, встановлення кейсів.

Такі апарати є у Києві та Львові.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: