У Дніпрі запрацювала лабораторія дитячого кіно і анімації ім. Марлена Матуса – MatusLAB.
Як зазначили в міській раді, це триденний фестиваль, де професійні режисери обміняються досвідом між собою та юними учасниками. Також створять якісну комунікацію між дитячими кіностудіями Дніпропетровщини та України.
Мета творчої лабораторії – організація простору спілкування для дитячих кіностудій, а також індивідуальних авторів.
Діти показують у своїх роликах власні прагнення. У лабораторії їм розкажуть про головні принципи створення кіно.

Фестиваль проводять вже другий рік. Минулого року 12 команд з України та світу представили 50 проєктів.
Раніше “Лица” також писали:
- У Дніпрі пройшов 5-й фестиваль “Пісні, народжені в АТО”
- До дня волонтера у ДніпроОДА відкрили фотовиставку
- Для волонтерів Дніпроперовщини відбувся онлайн-тренінг