До дня волонтера у ДніпроОДА відкрили фотовиставку

04 грудня 2021 о 11:16 - 12362

EditorEditor


До дня волонтера у ДніпроОДА відкрили фотовиставку

У Дніпропетровській ОДА відкрили фотовиставку до Міжнародного дня волонтера.

Про це повідомили на сайті ДніпроОДА.

Серед світлин – роботи відомої української волонтерки Марти Туманової, учасника АТО Андрія Кузьміна, а ще приклади закордонного волонтерства. Переглянути експозицію можна протягом тижня, повідомили в облдержадміністрації.

«Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року. Святкувати його запропонувала Генеральна Асамблея ООН. Головна мета нашої виставки – відзначити зусилля волонтерів. А ще показати їхній внесок у розвиток суспільства», – відмітив начальник управління з питань внутрішньої політики ДніпроОДА Ігор Куліковський.

На двох десятках світлин – волонтери з різних куточків світу, медики, представники Міжнародного товариства Червоного Хреста, добровільні помічники, які підтримують бійців АТО.

«Сподіваюся, що історії, зображені на цих світлинах, надихнуть багатьох на добрі справи. Адже це найцінніше, що ми можемо робити для тих, хто цього потребує», – сказала заступниця голови громадської організації «HELPeru Dnipra» Єлизавета Пархоменко.

Тетяна Канчура присвятила волонтерській діяльності чотири з половиною роки.

«Виставка дуже гарна. Добре, що ми розширюємо різні напрямки волонтерства, в яких люди можуть себе реалізувати», – відмітила Тетяна Канчура.

Експозицію можна переглянути до 10 грудня в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп Поля,1.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: