У Дніпрі стартував фінальний етап Global Teacher Prize Ukraine 2020

15 вересня 2020 о 16:45 - 5815

adminadmin


У Дніпрі стартував фінальний етап Global Teacher Prize Ukraine 2020

«Приємно, що фінал найпрестижнішої вчительської премії проходить саме на Дніпропетровщині. Цьогоріч на Global Teacher Prize Ukraine подали заявки майже 3 тис вчителів з усієї України. Вони пройшли декілька етапів відбору. Серед півсотні півфіналістів – чотири педагоги з Дніпропетровщини. А до ТОП-10 потрапив молодий вчитель із Кам’янського Андрій Олійник. Однак впевнений, що всі десять учасників фіналу – потужні, класні переможці, які найближчими роками задаватимуть тон в освітніх інноваціях», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Загалом на фінальному етапі учасників очікують безліч різних креативних завдань. Будуть тімбілдінги, онлайн-уроки, розробки стратегій. А ще вчителі парами проведуть уроки в одній зі шкіл Дніпра. Теми дізнаються за декілька хвилин до початку заняття.

У фіналі позмагаються освітяни з різних куточків України: Хмельницького, Сум, Одеси, Житомира, Києва, Маріуполя, Кам’янського. Учасники представлять також Херсонщину, Тернопільщину, Кіровоградщину. Це викладачі астрономії, інформатики, історії, хімії, англійської, фізкультури, етики, хореографії та вчитель початкових класів. У кожного – свій індивідуальний підхід до занять.

Переможця Global Teacher Prize Ukraine 2020 назвуть 3 жовтня на урочистій церемонії в Києві. Його обиратиме експертне журі. У складі – ексміністерка освіти й науки Лілія Гриневич, переможниця Global Teacher Prize Ukraine 2019 Наталя Кідалова, найкраща вчителька світу за версією Global Teacher Prize Андріа Зафіраку, телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук та інші.

Головний приз Global Teacher Prize Ukraine – 250 тис грн, поїздка на найбільший освітній форум світу та один рік безкоштовного навчання від організаторів. Оберуть і переможця глядацьких симпатій. Наразі триває народне голосування.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році – аби відзначити внесок українських вчителів у суспільство та підняти престиж професії педагога.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: