У Дніпрі пройшла акція на підтримку білорусів та проти режиму Лукашенка

10 серпня 2021 о 11:00 - 7397

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі пройшла акція на підтримку білорусів та проти режиму Лукашенка

8 серпня в Дніпрі пройшла акція на підтримку білорусів, які постраждали від політичного переслідування режиму Лукашенка.

Про це повідомив Інформатор, посилаючись на організаторів мирної акції «Кольори свободи». Захід відбувся в в центрі Дніпра.

Учасники акції  розповідали про долі білорусів, які виступали проти режиму Олександра Лукашенка і були змушені поїхати до інших країн. Для них урядами багатьох держав, в тому числі України, були створені соціальні програми захисту сусідів, а також можливості залишитися на своїй території, незважаючи на мовний бар’єр.

«Наша акція – це черговий акт підтримки білорусів у боротьбі з диктатурою і свавіллям влади. Таким чином ми хочемо продемонструвати, що українські громадяни підтримують наших сусідів в боротьбі за свободу», – заявив Антон Мороз, фахівець з адвокації ГО «Форпост».

На акції також був присутній Дмитро Лукомський, громадянин Білорусі, який був жорстоко побитий змопівцями на батьківщині. Дмитру з сім’єю вдалося отримати допомогу в Україні. Зараз він разом з дружиною живе у Дніпрі.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: