Україна, США, Польща та Литва проведуть спільні військові навчання

06 липня 2021 о 12:30 - 6480

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Україна, США, Польща та Литва проведуть спільні військові навчання

У кінці липня Збройні сили України разом із західними партнерами, зокрема військовими США, Польщі та Литви проведуть навчання “Три мечі-2021”.

Про це повідомили у прес-службі генштабу ЗСУ.

Масштабні навчання будуть відбуватися на Яворівському військовому полігоні, що на Львівщині, з 17 по 30 липня. Як повідомляється, у заходах візьмуть участь близько 1200 військових та дві сотні бойових машин.

Україна на своїй території такі навчання буде приймати вперше.

Три мечі2021 створюють сприятливі умови для розвитку та ефективної взаємодії підрозділів державпартнерів з метою поліпшення якості та підвищення рівня бойових можливостей” – пишуть у прес-службі генштабу.

Вперше навчання “Три мечі” були проведені у 2014 році Україною спільно із Литвою та Польщею. Тоді була заснована унікальна в своєму роді бригада “люблінського трикутника” – Литовсько-польсько-українська бригада ім. Великого гетьмана Костянтина Острозького. Зараз на меті ця бригада має організацію спільного виконання військових задач трьома країнами-учасниками.

З початку липня в Чорному морі вже відбуваються масштабні українсько-американські військові навчання Sea Breeze, в яких залучені понад 5 тис. військовослужбовців із 32 країн світу. У 2021 році кількість країн, які проявили бажання брати участь у цих навчаннях, стала рекордною за весь час їх проведення. Експерти пов’язують це з наростанням і активізацією збройних сил Росії на кордоні з Україною навесні цього року.

Як “Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: