У Дніпрі посилять боротьбу з рекламою наркотиків

14 липня 2021 о 09:15 - 4372

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі посилять боротьбу з рекламою наркотиків

13 липня у Дніпрі відбувся круглий стіл за участю департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради та Головного художника міста Сергія Білопольського.

Про це повідомили у Департаменті по роботі з активами міської ради Дніпра.

У роботі круглого столу прийняли участь також Максим Голдін від Громадської організації “Мий Дніпро”, представники  Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради, Комунального підприємство “Управління контролю за благоустроєм міста” Дніпровської міської ради, управління з питань самоорганізації населення, Міжнародна Антинаркотична Асоціація “Смотри в будущее – живи настоящим”.

Під час обговорення були розглянуті способи боротьби з рекламою наркотиків на фасадах житлових будинків ОСМД та заходи щодо їх видалення.

Головний художник Дніпра Сергій Білопольський ще раз підкреслив, що важливо мити стіни з наркотичними тегами, а не замальовувати. Це зберігає фасади, а не паплюжить їх.

Результат обговорень: сумісна боротьба із написами реклами наркотиків на фасадах житлових будинків ОСМД разом із структурними підрозділами міської ради та Громадськими організаціями.

“Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: