У Дніпрі СБУ затримала чиновника, що отримував хабарі та доставляв наркотики ув’язненим

01 липня 2021 о 16:00 - 2429

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі СБУ затримала чиновника, що отримував хабарі та доставляв наркотики ув’язненим

Служба безпеки України затримала у Дніпрі чиновника пенітенціарної служби, що за хабар переправляв за грати великі об’єми наркотиків.

Про це повідомили у прес-службі СБУ у Фейсбук.

Як повідомляє слідство, за попередньою версією чиновник одного з пенітенціарних закладів Дніпропетровщини вимагав з родичів ув’язнених нібито за покращення умов утримання, а також створив канал збуту накротичних речовин, через який систематично поставляв наркотичні і психотропні речовини до місць позбавлення волі.

Під час розслідування Службою безпеки України було проведено 12 обшуків, завдяки яким у помешканні чиновника було знайдено $5 тис. та 100 тис. гривень готівкою, а також мобільні телефони, картки і згортки наркотиків, розфасовані та підготовлені до переправлення за грати.

Також зараз тривають сідчії дії з метою знайти спільників, ймовірно теж діючих співробітників пенітенціарної служби, що допомагали чиновнику здійснювати злочинні дії. Самому чиновнику було оголошено про підозру за частиною 3 ст. 307 за розповсюдження наркотичних речовин, а також буде повідомлено про підозру за частиною 3 ст. 368 за вимагання хабаря.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: