У Дніпрі анонсували конференцію громад «Просторове планування розвитку територій»

24 листопада 2021 о 09:23 - 22420

EditorEditor


У Дніпрі анонсували конференцію громад «Просторове планування розвитку територій»

9 грудня 2021 року о 15:00 відбудеться конференція громад «Просторове планування розвитку територій» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), на якій буде представлений перший в Україні досвід з розробки комплексних планів просторового розвитку громад відповідно до нового законодавства.

Як повідомили у ДніпроОДА, проекти розроблялися на базі Пісочинської та Роганської громад у Харківській області.

Мета заходу – проінформувати громади про чинне законодавство, ухвалене для проведення просторового планування територій громад. Зацікавлені громади зможуть отримати практичні інструменти для успішної розробки та використання комплексних планів просторового розвитку.

Конференція має стати ефективним майданчиком для дискусії та обговорення питань щодо розвитку земельного законодавства між громадами та представниками влади.

Дата та час: 9 грудня 2021 року о 15:00–18:00

Місце: зважаючи на карантинні обмеження,  громади і представників медіа запрошують взяти участь в онлайн-трансляції заходу на сторінках Програми USAID АГРО в YouTube.

У заході візьмуть участь:

  • Джим Хоуп, директор Місії USAID в Україні та Білорусі;
  • Олександр Корнієнко, заступник Голови Верховної Ради України;
  • Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України;
  • Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад та територій України;
  • Сергій Завадський, в.о. голови Держгеокадастра;

та інші.

Під час конференції відбудеться підключення представників Пісочинської та Роганської громад, які поділяться своїм досвідом із впровадження комплексних планів просторого планування територій та представлять створені геопортали своїх громад.

Також учасники зможуть ознайомитися зі зразками даних, документацією. Вони також отримають рекомендації щодо підготовки картографічної основи, розробки технічних завдань для замовників і виконавців та проведення екологічної оцінки.

Спікери розкажуть про наявні інструменти оприлюднення даних на Національному геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних.

Посилання на детальну програму: https://bit.ly/32ca8Q7.

Реєстрація на участь за посиланням.

Також “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: