ТОВ “Дніпромонтаж” виграло черговий тендер на ремонт трамвайних колій вартістю 158 млн гривень

15 вересня 2021 о 16:00 - 2986

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


ТОВ “Дніпромонтаж” виграло черговий тендер на ремонт трамвайних колій вартістю 158 млн гривень

ТОВ “Дніпромонтаж” відремонтує трамвайну лінію від вул. М. Руденка до вул. Ульянова за 158 млн гривень.

Про це стало відомо з тендерної документації.

Раніше “Лица” повідомляли, що ТОВ “Дніпромонтаж” виграла тендер КП “Дніпровський електротранспорт” вартістю 9 млн грн щодо ремонту трамвайних колій на перехресті вул. Робоча і вул. Криворізька.

Ремонт було розділено на три черги, остання з яких повинна бути завершена до 2023 року. Серед послуг, що надає ТОВ “Дніпромонтаж” – демонтаж старих колій, земельні роботи, конструкція та укладка колій, а також відновлення асфальтного покриття.

В торгах брало участь дві компанії: ТОВ «НВК Криворожелектромонтаж» та ТОВ “Дніпромонтаж”, яке стало переможцем, адже запропонувало меншу вартість проведення робіт.

Для довідки: приватне підприємство “Дніпромонтаж” було засновано 23 листопада 2006 року. Кінцевими бенефіціарами компанії є Сергій Тарковський та Тетяна Старожук, а директором – Артур Карабаєв. З 2016 року компанія виграла державних тендерів на суму понад 450 млн гривень, у більшості з яких замовником було КП “Дніпровський електротранспорт” Дніпровської міської ради. Одним з співзасновників ТОВ “Дніпромонтаж” є директор з економіки і фінансів КП “Дніпровський метрополітен” Тетяна Старожук.

Як “Лица” повідомляли раніше

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: