Компанія, співзасновниця якої є директором КП “Дніпровський метрополітен”, виграла тендер на 9 млн

26 серпня 2021 о 15:30 - 8728

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Компанія, співзасновниця якої є директором КП “Дніпровський метрополітен”, виграла тендер на 9 млн

Комунальне підприємство “Дніпровський електротранспорт” направить 8,5 млн грн на капітальний ремонт трамвайних колій на перехресті вул. Робоча і вул. Криворізька.

Про це стало відомо з тендеру, опублікованого у системі Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, нові шляхи укладаються в плити і закріплюються поліуретанової масою. Такий спосіб ремонту повинен знизити рівень шуму і вібрацію при проходженні трамвая по шляхах. Роботи повинні бути виконані до 23 грудня.

У тендері взяли участь компанії “Дніпромонтаж” і “Контакт”. Перемогу здобула фірма “Дніпромонтаж”, одним з співзасновників якої є директор з економіки і фінансів КП “Дніпровський метрополітен” Тетяна Старожук.

Для довідки, приватне підприємство “Дніпромонтаж було засновано 23 листопада 2006 року. Кінцевими бенефіціарами компанії є Сергій Тарковський та Тетяна Старожук, а директором – Артур Карабаєв. З 2016 року компанія виграла державних тендерів на суму понад 450 млн гривень, у більшості з яких замовником було КП “Дніпровський електротранспорт” Дніпровської міської ради.

Також КП “Дніпровський електротранспорт” 20 серпня оголосило тендер на ремонт трамвайних колій на вулиці  Миколи Руденко – вулиці Ульянова вартістю понад 148 млн гривень.

Як ми писали раніше у рубриці Корупція:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: