Святослав Вакарчук у Дніпрі: Війну маємо використати, щоб збудувати найсильнішу націю

16 березня 2022 о 12:00 - 12327

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Святослав Вакарчук у Дніпрі: Війну маємо використати, щоб збудувати найсильнішу націю

З початком війни музикант Святослав Вакарчук проїхався різними містами України, зустрічався з військовими, волонтерами, теробороною, лікарями, переселенцями – усі заряджені на перемогу.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

«Заїхав у Дніпро, побачив впевнене, зконцентроване місто: споряджені блок-пости, магазини працюють, усі з розумінням до усього ставляться, немає паніки. Видно, що місто й область готові оборонятися. Загалом, воля до перемоги – це зараз ключове», –  підкреслив Святослав Вакарчук.

За його словами, в України зараз багато друзів – Європейський Союз, США:

«Однак за нас боротися і битися ніхто крім нас не буде. Якщо ми, усі українці, будемо дихати в унісон перемогою, то вона точно настане. Ми ні на кого не нападали, а захищаємо свої землі, дітей. Ми однозначно повинні відстояти свою країну до останнього».

Музикант також зауважив, якщо зараз Україна зупинить цю повзучу диктатуру, то врятує Європу, увесь світ від втягнення у велику війну.

«І наша країна стане не об’єктом, а суб’єктом світової політики. В України є цей шанс, і ми його класно використовуємо. Головне зараз – берегти життя і розуміти: війна почалася, і ми мусимо пройти до кінця. Україна переможе!», – наголосив Святослав Вакарчук.

Більш детально у відео

https://youtu.be/KlCms8Ft2IM

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: