Суд виніс вирок криворіжцю за сепаратистські заклики у мережі “Одноклассники”

28 жовтня 2021 о 10:30 - 5822

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Суд виніс вирок криворіжцю за сепаратистські заклики у мережі “Одноклассники”

Саксаганський районний суд Кривого Рогу виніс вирок чоловікові, визнавши його винним у скоєнні кримінального правопорушення відповідно до ч.1 статті 110 ККУ (Зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України).

Як випливає з рішеня суду, жителя Кривого Рогу було засуджено за повідомлення в російській соцмережі “Одноклассники”.

У сепаратиській спільноті “Днепр! Вставай!” він розмістив повідомлення із закликами вбити Зеленського та створити Донецько-Криворізьку республіку.

«Зеленского урода нужно повесить на гиляке! Земляки сколько будем терпеть этих уродов правителей? Предлагаю не сидеть на диванах, нужно действовать, брать в руки автоматы и с помощью наших русских братьев отделяться от этой страны. Я за отсоединения от Украины, я ЗА объединение в одну республику в Донецко-Криворожскую!», – написав чоловік.

За рішенням суду, криворіжця позбавлять волі на три  роки з випробувальним терміном у один рік. Порушник має періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Крім того, у нестримного у виразах своїх почуттів криворіжця конфіскують знаряддя вчинення злочину – мобільний телефон марки «SAMSUNG» моделі «Galaxy J3». Також злочинець відшкодує державі витрати, пов`язані з проведенням судової експертизи в сумі 9095,33 грн.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: