СБУ запустила кампанію боротьби з сепаратизмом, поширенням фейків та пропаганди країни-агресора

21 вересня 2021 о 18:00 - 5913

Євген ОхайнийЄвген Охайний


СБУ запустила кампанію боротьби з сепаратизмом, поширенням фейків та пропаганди країни-агресора

Все, що потрібно сумлінному громадянину України — це зателефонувати до Служби безпеки та повідомити про можливу загрозу національній безпеці країни. У спецслужбі запевняють, що інформація, отримана по «гарячій лінії», буде конфіденційною.

Про це повідомляють в СБУ.

Та додають, що інформаційна кампанія «Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ» триватиме три місяці та буде проходити у тих областях України, які, окрім зони проведення ООС, становлять підвищений інтерес для ворожих спецслужб. Отримана від громадян інформація буде не тільки утаємниченою, але й буде ретельно перевірятися.

Речник Служби безпеки пояснює, що кампанія ведеться від початку російського воєнного вторгнення. Наразі робота СБУ з населенням має конкретний намір —  блокування ворожої пропаганди. Також унеможливлюється діяльність російських агентів із розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів та вербування місцевих громадян з таких областей країни: Дніпропетровська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська.

Для покращення такої боротьби потрібна підтримка з боку небайдужого населення цих регіонів, та й не тільки їх. У пояснювальному відео від СБУ дає більш докладну інформацію та сам номер «гарячої лінії».

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: