КБ з Дніпра тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму

28 вересня 2021 о 09:00 - 5565

EditorEditor


КБ з Дніпра тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму

У Дніпрі викрили керівників конструкторського бюро, яке на замовлення РФ виконувало роботи з модернізації ТЕЦ на території Криму.

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито трьох керівників конструкторського бюро у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.110-2 КК України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

За даними слідства, група осіб організувала конструкторське бюро у місті Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму, а саме: здійснювало модернізацію об’єктів енергетичної інфраструктури (теплоелектроцентралі) на півострові.

Задля приховання злочинної діяльності вказані особи створили декілька компаній в Російській Федерації, від імені яких брали участі в тендерах та укладали угоди на виконання робіт.

В ході санкціонованих обшуків в офісному приміщенні конструкторського бюро та за місцем мешкання фігурантів справи правоохоронними органами вилучено технічну документацію, платіжні картки російських банків, печатки утворених на території РФ афілійованих компаній та грошові кошти у розмірі 605 тис рублів, 230 тис гривень та 12 тис доларів США.

Наразі трьох керівників конструкторського бюро затримано в порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням Служби безпеки України в області.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: