Суд пожурив директора дніпровського КП, який подав Податковій недостовірні відомості про свої доходи

30 жовтня 2020 о 09:49 - 1614
Суд пожурив директора дніпровського КП, який подав Податковій недостовірні відомості про свої доходи

Директор Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпровської міської ради (код 32688148) Клименко Андрій Володимирович махлював зі своєю заробітною платою.

Про це можна дізнатися з постанови (не вступила в законну силу) Амур-Нижньодніпровського (АНД) районного суду Дніпра від 22 жовтня 2020р. Документ опублікований в Єдиному держреєстрі судових рішень.

«Вважаю, що ОСОБА_1 (Клименко – ред.) винен у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-4 КУпАП, як такі, що виразилися в неутриманні або неперерахуванні до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахуванні податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомленні або несвоєчасне повідомленні державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян)», – постановила суддя (Голова суду) Дяченко Ірина Вікторівна.

В силу малозначності правопорушення, суд обмежився усним зауваженням.

Нагадаємо, раніше Клименко відмовився надати журналістам дані про свою зарплату, буцімто ця інформація не відноситься до публічної. Минулого року він купив кабріолет у 4 рази дешевше від ринкової ціни.

Також із рішення АНД суду зрозуміло, що КП «Теплоенерго» переїхало у будівлю по проспекту Слобожанському (колишній пр. Газети «Правда»), 29.

Як повідомлялось, будівля належала ТОВ «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут механізації праці в чорній металургії», підконтрольному Володимиру Горбу, екс-депутату Дніпропетровської облради, і громадянці Ізраїлю Вікторії Корбан, сестрі Геннадія Корбана. Зараз «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут механізації праці в чорній металургії» записаний на Чуприну Оксану Вікторівну, дружину Володимира Горба.

В цій будівлі також зареєстроване ТОВ «Промторгсервісплюс» (код 35446659), підконтрольне Корбану. Це ТОВ отримує мільйони гривень з бюджету Дніпра, у т.ч. за резервну платформу системи Центру обробки даних (ДАТА-Центру).

Поділитися: