У Корбана отримали можливість підглядати за дівчатками

28 вересня 2020 о 15:00 - 6843

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Корбана отримали можливість підглядати за дівчатками

У приміщенні за адресою вул. Князя Ярослава Мудрого (колишня вул. Ленінградська), 68 діє резервна платформа Центру обробки данних м. Дніпро.

Про це «Лица» дізналися з тендерної документації про систему стеження ж/м Червоний Камінь. Документи опубліковані в Prozorro.

Так, Комунальне підприємство «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» (код 36094821) Дніпровської міської ради, серед іншого, закуповує

«послуги з підключення до cloud-платформи резервної платформи Центру обробки данних м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68».

Основна cloud-платформа збору, обробки та накопичення відеоданих розташована в міськраді.

Збільшений скрин даних Додатку 1 до тендерної документації на закупівлю побудови і  впровадження  системи стеження ж/м Червоний Камінь

 

Нагадаємо, станом на початок цього року у Дніпрі налічувалося 1.220 комунальних відеокамер. Деякі, крім номера, розпізнають колір і марку автомобіля.

З 2019 року до Центру обробки данних м. Дніпро підключили відеокамери у школах та на шкільних подвір’ях.

Наразі відеонагляд встановлюють у лікарнях та громадському транспорті.

Комплекс нежитлових будівель по вул. Князя Ярослава Мудрого, 68, де встановлено резервну платформу відеонагляду в Дніпрі, належить Товариству з додатковою відповідальністю «Концерн «Весна» (код 14309215).

Інформація Кадастрової карти

 

ТДВ «Концерн «Весна», за даними аналітичної платформи YouControl, на 49,9726% належить Горбу Володимиру Андрійовичу, другу Корбана-Філатова, екс-депутату Дніпровської обласної ради, а на 50,0274% –кіпрському офшору «БРЕДМУР ЛІМІТЕД» (BRADMOOR LIMITED). Останній контролює «тіньовий мер Дніпра» Корбан Геннадій Олегович.

Також в Концерні «Весна», за даними джерела «Лиц», розміщується тіньовий офіс мережі підприємств, які беруть участь у тендерних закупівлях за кошти Дніпровської міської ради та її комунальних підприємств.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: