Увага! Корбан & К слідкують за вами, та ще й за бюджетні гроші!

23 жовтня 2020 о 18:20 - 8937

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Увага! Корбан & К слідкують за вами, та ще й за бюджетні гроші!

За резервну платформу системи Центру обробки даних (ДАТА-Центру) люди «тіньового мера Дніпра» Корбана Геннадія Олеговича отримують мільйони гривень з бюджету Дніпра.

Про це «Лица» дізналися з відповіді Комунального підприємства «Інфо-Рада-Дніпро» Дніпровської міської ради (код 36094821) на інформзапит та аналізу закупівель у ProZorro.

Як раніше повідомлялося, у приміщенні за адресою вул. Князя Ярослава Мудрого (колишня вул. Ленінградська), 68 діє резервна платформа Центру обробки данних м. Дніпро. Там зберігається інформація з комунальних відеокамер.

Ця адреса належить ТДВ «Концерн «Весна». Компанія на 49,9726% належить Горбу Володимиру Андрійовичу, другу Корбана-Філатова, екс-депутату Дніпровської обласної ради, а на 50,0274% – кіпрському офшору «БРЕДМУР ЛІМІТЕД» (BRADMOOR LIMITED). Останній контролює Геннадій Корбан.

«Відповідно до договору від 04.02.2020 № 0402-20/1 між Департаментом інформаційний технологій Дніпровської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю «Промторгсервісплюс», Дніпровська міська рада орендує серверні потужності ДАТА-центру та канали передачі даних для потреб міста Дніпра у Постачальника послуг», – йдеться у відповіді директора КП «Інфо-Рада-Дніпро» Цимиренка Дмитра Леонідовича.

Кому належить резервна платформа ДАТА-Центру міста Дніпро

 

ТОВ «Промторгсервісплюс» (код 35446659) за останній рік підписало з КП міськради Дніпра договорів на 7,04 млн грн. Крім «Інфо-Рада-Дніпро» за 6,49 млн грн, його послуг на 0,55 млн грн закупило КП «Дніпровська міська студія телебачення», орендувавши відеокамери, об’єктиви, квадрокоптер, сервери тощо.

«Промторгсервісплюс» зареєстроване в будівлі по проспекту Слобожанському (колишній пр. Газети «Правда»), 29.

Як повідомлялось, будівля належала ТОВ «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут механізації праці в чорній металургії», підконтрольному Володимиру Горбу, екс-депутату Дніпропетровської облради, і громадянці Ізраїлю Вікторії Корбан, сестрі Геннадія Корбана. Зараз «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут механізації праці в чорній металургії» записаний на Чуприну Оксану Вікторівну, дружину Володимира Горба.

Вказаний в Додатку № 1 до договору, про який писав Дмитро Цимиренко, телефон ТОВ «Промторгсервісплюс»: +38 (0562) 34-08-32 – ідентичний тому, який вказаний в держреєстрі як телефон ТОВ «КУА «Славутич-Капітал» (нині припинено) Геннадія Корбана.

Додаток № 1 до договору від 04.02.2020 № 0402-20/1 (дані – ProZorro)

 

На сторінці цієї закупівлі в ProZorro вказано, що Східний офіс Держаудитслужби провів моніторинг закупівлі, знайшов порушення та зобов’язав КП «Інфо-Рада-Дніпро» «вжити заходів щодо розірвання договору від 04.02.2020р. №0402-20/1 з урахуванням додаткової угоди до нього». КП не виконало припису, і ніяких санкцій до нього застосовано не було.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: