Степанов назвав умову для нового жорсткого локдауну

14 січня 2021 о 11:00 - 530
Степанов назвав умову для нового жорсткого локдауну

Кабінет Міністрів не планує продовжувати дію локдауну після 24 січня.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».

«У нас в країні на сьогоднішній день карантин діє до 28 лютого. Будь-яке припинення посиленого карантину до 24 січня МОЗ не бачить, робити таку пропозицію ми не будемо. Після 24 січня ми залишимося на час в загальнонаціональних карантинних обмеженнях. Це будуть такі ж обмеження, які діяли до 8 січня», – зазначив він.

Степанов додав, що після цього уряд планує ввести адаптивний карантин, який буде застосовуватися в залежності від епідеміологічної ситуації в кожному окремому регіоні.

«Про введення ще одного посиленого карантину – поки ми не  бачимо необхідності в майбутньому це робити. Але все буде залежати від ситуації. Зрозуміло, якщо ситуація почне різко погіршуватися, у нас почне ураганними темпами зростати кількість хворих на … тоді ми будемо пропонувати», – сказав міністр.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект № 3890 про внесення змін до законодавства щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Він передбачається штраф для бізнесу за неналежне запобігання хвороби. Закон офіційно опублікований у парламентській газеті «Голос України», а це означає, що він набере чинності в четвер, 14 січня.

Раніше ми писали про те, що в Україні може бути кілька локдаунів у 2021 році: інфекціоніст назвав причини.

Поділитися: