Вже завтра бізнес будуть штрафувати за недотримання карантинних вимог

13 січня 2021 о 15:30 - 870
Вже завтра бізнес будуть штрафувати за недотримання карантинних вимог

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект № 3890 про внесення змін до законодавства щодо запобігання поширення коронавирусной хвороби COVID-19.

Він передбачається штраф для бізнесу за неналежне запобігання хвороби. Закон офіційно опублікований у парламентській газеті «Голос України», а це означає, що він набере чинності в четвер, 14 січня. Повідомляє News.finance.ua.

Законом передбачено внесення змін до законодавства, згідно з якими юридична, або фізична особа — підприємець будуть платити штраф за допуск осіб в громадське місце без маски. Штраф передбачено також і за відсутність попередження про необхідність одягти засіб захисту, або ж за відсутність реагування на перебування людей без маски в приміщенні.

Штраф передбачений в розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум доходу громадян становить 17 грн) тобто від 3.400 до 5.100 грн.

Відповідні штрафи передбачені також в період дії карантину за відсутність маски на обличчі у працівників підприємств або її відсутність безпосередньо у фізичної особи — підприємця.

Раніше ми повідомляли, що підприємці та працівники Дніпропетровщини подали найбільше заявок на «карантинну» допомогу від держави.

Поділитися: