Що змінилося у порядку надання субсидій: роз’яснює спеціаліст міськради

20 травня 2021 о 12:30 - 8326

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Що змінилося у порядку надання субсидій: роз’яснює спеціаліст міськради

Уряд ухвалив ряд рішень, що стосуються зміни порядку надання субсидій. З 1 травня житлові субсидії призначаються лише після подання нових заяв і декларацій.

За словами головної спеціалістки відділу прийняття рішень з призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Новокодацького району Правобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Марини Самедової, щоб не було черг, масового скупчення людей, документи можна подавати протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду.

«Тобто з травня по вересень включно житлова субсидія всім домогосподарствам розраховуватиметься з травня. При цьому вона надається виключно у грошовій готівковій формі через перерахування коштів на рахунки громадян, які відкриті в установах уповноваженого банку. А громадяни, які раніше отримували житлову субсидію в грошовій безготівковій формі, при наданні нової заяви та декларації мають обов’язково надати до управління соцзахисту заяву з банку для виплати житлової субсидії готівкою», – розповіла під час прямої телефонної лінії 19 травня Марина Самедова.

Бланки заяви та декларації для житлової субсидії можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики і особисто подати або надіслати їх поштою до органів соціального захисту населення. Також документи можна надіслати в електронній формі через Єдиний державний веб-портал «Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи igov.

Якщо раніше спірні питання щодо призначення житлових субсидій розглядала спеціальна комісія, то зараз це робитимуть органи соціального захисту населення (управління соцзахисту) самостійно на підставі наданих громадянами документів по суті питання.

Раніше “Лица” повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: