УГМК продасть металобазу у Дніпрі

28 квітня 2021 о 09:00 - 3777

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


УГМК продасть металобазу у Дніпрі

30 квітня відбудеться аукціон з продажу металобази Української гірничо-металургійної компанії (УГМК), розташованої в м Дніпро за адресою вул. Малиновського, 118 Стартова ціна об’єкта – $ 1 Перегляд буде проходить 27 і 28 квітня.

Про це повідомляється в тематичній групі з продажу різних активів і об’єктів власності в Facebook.

Аналогічні оголошення є і на інших подібних ресурсах. У числі виставлених на продаж об’єктів згадуються: адміністративна будівля площею 537 кв. м; склади: відкриті – 3600 кв. м, критий – 300 кв. м; ділянку – 1,06 га; два козлових крана вантажопідйомністю по 12,5 т і ін. У повідомленнях наголошується, що об’єкт підходить під контейнерні склад. Зазначена металлобаза згадується в списку діючих торгових точок УГМК.

Однак в оголошенні в якості контактного вказується телефон професійного ріелтора. Останнім часом мережа металлобаза УГМК переживає трансформації.

Раніше джерела на ринку металоторгівлі неодноразово розповідали в тому, що УГМК намагається позбуватися від Деяких торгових майданчиків або здавати їх в оренду. Наприклад, в лютому на місці однієї з торгових точок УГМК в Києві почав роботу “Металлоцентр на Баренбойма 1” трейдингової компанії ТОВ “Голди Груп”.

УГМК – один з найбільших металотрейдерів України. В 2019 і 2020 роках компанія показала збитки в розмірі 169 200 000 і 169 700 000 долл відповідно. У минулому році в УГМК повністю змінився склад акціонерів. У травні 2020 року через складу акціонерів вийшла кіпрська компанія Frankiro Holdings Limited народного депутата Сергія Тарути. В кінці року змінився і другий акціонер – Trotio Holdings Limited (Кіпр). Частки ЦИХ двох компаній були викуплені кіпрскіми ж Lanacomo Limited і Leadpoint Holding, які володіють по 47,5% акцій компанії.

Втім, бенефіціарами нових компаній-акціонерів вважаються Ольга Щиголева і Сергій Удовенко, які раніше в керівній органах УГМК представляли інтереси попередніх акціонерів і були пов’язані з бізнесами корпорації ІСД.

Нагадаємо, Віктор Пінчук продає яхту за майже $13 млн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: