Пенсії

Новини
Пенсії Україна
Інвалідам І групи Уряд вирішив встановити доплату до пенсій понад 30 тис. осіб. Такою новиною поділились в


22 липня 2021 о 13:00, 5417
Далі
Пенсії Політика Суспільство
Другий рівень пенсійної системи буде обов’язковим, але не для всіх. Про повідомляє


09 липня 2021 о 18:30, 5204
Далі
Пенсії Події Світ
Журналісти «Слово і діло» склали топ-15 країн Європи за рівнем бідності серед пенсіонерів старше 65 років. Таку новину повідомили у


07 липня 2021 о 08:00, 6408
Далі
Економіка Пенсії Події
Уряд ухвалив закон, згідно з яким підвищать розмір пенсій чорнобильцям. Такою новиною поділились у


30 червень 2021 о 18:00, 3372
Далі
Пенсії Події Суспільство
З 1 липня 2021 року українцям, які старше 75 років, мали збільшити пенсійні виплати. Але перерахунок перенесли на жовтень поточного ...


29 червень 2021 о 17:00, 3836
Далі
Пенсії Суспільство Україна
У другому півріччі 2021 року в Україні відбудеться три етапи перегляду розміру пенсій: в липні, жовтні та грудні. Як ми повідомляли ...


24 червень 2021 о 09:24, 8756
Далі
Статті
Пенсії Споживач Суспільство Україна
За рішеннями судів Україна заборгувала пенсіонерам-переселенцям понад 11 мільярдів гривень. В уряді припускають, що борги віддадуть за ...

Євген Охайний


12 червень 2021 о 14:30, 23060
Далі

Пенсії

Дорогі читачі!

Редакція газети «Лица» рада вітати вас на нашому сайті.

На створення розділу про пенсіонерів і для пенсіонерів, а саме, свіжі новини про пенсії в Україні, нас надихнув саме час. Час, який диктує свої, нові, правила. Адже ще не так давно наше життя було зовсім іншим, ми частіше спілкувалися з друзями і близькими «живцем», відвідували парки, театри, музеї.

Напевно, подумаєте ви, мова про карантин. Ні! Швидше, про новий технологічний уклад, який прийшов разом з розвитком комп’ютерних технологій.

Пенсіонери освоїли комп’ютери і впевнено користуються інтернетом. З огляду на те, що пенсійна реформа в Україні є непередбачуваною та стрімко змінною, цільова аудиторія повинна стежити за нею в зручній для себе формі. Тому новини для пенсіонерів — це саме те, що необхідно людям похилого віку.

Журналісти нашого сайту щодня розміщують найостанніші новини про пенсію для жінок і чоловіків, а також інформацію з наступних питань:

  • соціальні виплати, перерахунки та підвищення пенсії;
  • пенсії військовим та держслужбовцям;
  • новини пенсійного законодавства 2021;
  • інформація про пенсії від Пенсійного фонду України, в тому числі, і про пенсійний вік;
  • аналітична інформація про працюючих пенсіонерів;
  • особливості пенсійного забезпечення військових пенсіонерів;
  • умови отримання соціальних пільг.

Крім того, на порталі безліч супутньої інформації про накопичувальну пенсійну програму, порядок призначення дострокових соціальних виплат і визначення трудової пенсії. Читачі дізнаються, як формується пільгова пенсія, хто має право претендувати на неї. Окремий підрозділ стосується питань захисту пенсійних прав громадян в суді.

Рубрика «Пенсії» на онлайн порталі «Лица» – це абсолютно новий підхід до інформування громадян старшого покоління про те, які події відбуваються в Україні. Ми спеціально відмовляємося від складних термінів, намагаючись донести саму суть наших повідомлень простою, зрозумілою для нашої аудиторії мовою. Піднімаємо тільки ті теми, які дійсно можуть вплинути на інтереси читача.

Залишайтеся з нами та читайте завжди свіжі пенсійні новини України на сьогодні на нашому сайті або в соціальних мережах.