Розшукується суддя для Васильківського районного суду Дніпропетровської області

21 жовтня 2021 о 13:10 - 2883

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Розшукується суддя для Васильківського районного суду Дніпропетровської області

А поки доступ до правосуддя у колишньому Васильківському районі – відсутній.

У Васильківському районному суді Дніпропетровської області, який розміщений у смт Васильківка колишнього Васильківського, а зараз – Синельниківського району Дніпропетровської області, у обох працюючих суддів припинилися повноваження у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено.

Тому Вища рада правосуддя (ВРП) розпочала процедуру відрядження судді до Васильківського районного суду Дніпропетровської області.

Про йдеться на офіційному сайті ВРП.

«У Васильківському районному суді Дніпропетровської області наказом ДСА України від 8 серпня 2017 року № 843  визначено 3 (три) штатні посади судді.

Станом на 1 вересня 2021 року в цьому суді фактично перебувають на посадах 2 (два) судді. Повноваження суддів Філіпова Є.Є. та Битяка І.Г. припинились у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено.

Таким чином, у Васильківському районному суді Дніпропетровської області припинено доступ до правосуддя.

Враховуючи зазначене, відрядження 1 (одного) судді до Васильківського районного суду Дніпропетровської області забезпечить доступ до правосуддя», – йдеться у рішенні ВРП.

Судді, які виявили бажання бути відрядженими до зазначених судів, повинні протягом десяти днів (з дня оголошення про початок процедури відрядження суддів, яке відбулося 20.10.21) подати документи до Вищої ради правосуддя поштою, електронною поштою або особисто.

Нагадаємо, у листопаді минулого року без доступа до правосуддя залишилися мешканці колишнього Царичанського, нині Дніпровського району.

«У зв’язку з відставкою судді Ольги Гудим з 10 листопада 2020 року, Царичанський районний суд залишився без судді. Тож, з листопада 2020 року суд апеляційної інстанції здійснює перерозподіл всіх справ до Петриківського або Магдалинівського районного суду, що в свою чергу вже понад два місяці приносить незручності мешканцям Царичанської громади та додаткове навантаження на суди сусідніх громад», – повідомив тоді виконавчий комітет Царичанської селищної ради.

4 лютого 2021 року Вища рада правосуддя прийняла рішення про початок процедури відрядження суддів до Царичанського районного суду Дніпропетровської області (як тимчасового переведення).

Наразі в суді працюють двоє суддів.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: