У Царичанському районному суді, який залишився без судді, тимчасово працюватиме новий

12 лютого 2021 о 11:30 - 819

Andrey FedorovAndrey Fedorov


У Царичанському районному суді, який залишився без судді, тимчасово працюватиме новий

4 лютого 2021 року Вища рада правосуддя прийняла рішення про початок процедури відрядження суддів до Царичанського районного суду Дніпропетровської області (як тимчасового переведення).

У зв’язку з відставкою судді Ольги Гудим з 10 листопада 2020 року, Царичанський районний суд залишився без судді. Тож, з листопада 2020 року суд апеляційної інстанції здійснює перерозподіл всіх справ до Петриківського або Магдалинівського районного суду, що в свою чергу вже понад два місяці приносить незручності мешканцям Царичанської громади та додаткове навантаження на суди сусідніх громад.

З метою забезпечення права на справедливий суд та у зв’язку з нагальною потребою забезпечення жителів Царичанської громади доступом до правосуддя та запобігання суспільної напруги, виконавчий комітет Царичанської селищної ради, ще в грудні 2020 року, звертався з клопотанням до офісу Президента України, Державної судової адміністрації України та вищої ради правосуддя посприяти вирішенню питання щодо безперебійної роботи Царичанського районного суду.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: