П’ять закладів профосвіти Дніпропетровщини отримають кошти для навчально-практичних центрів

12 серпня 2021 о 10:00 - 7485

EditorEditor


П’ять закладів профосвіти Дніпропетровщини отримають кошти для навчально-практичних центрів

Цьогоріч п’ять закладів професійної освіти Дніпропетровщини отримають держсубвенцію на облаштування навчально-практичних центрів. Заклади обирала конкурсна комісія Міносвіти.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр, посилаючись на заступницю голови ДніпроОДА Ольгу Горб.

«Дніпропетровщина має одну з найбільших в Україні мереж профтехів — їх в області 53. Відповідно і субвенція на наш регіон серед найбільших. Це понад 10 млн грн. Її розподілять між п’ятьма закладами: у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі», — зазначила Ольга Горб.

Частину коштів мають надати з обласного бюджету та бюджету міста Дніпро. Це ще майже 2,5 млн грн, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Обладнати простір для практичних занять планують і в центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 Кривого Рогу. Там опановують тонкощі затребуваних спеціальностей. Серед них машиніст-тракторист та слюсар з ремонту дорожньої техніки.

«Облаштуємо полігон з доріжками. Придбаємо трактор з навісним обладнанням, набори інструментів. Буде ремонтний цех, навчальний клас з ноутбуками, — розповіла директорка закладу Ольга Рукавішнікова. — Раніше змушені були орендувати базу для практики в одного з підприємств. Тепер зможемо відкрити свою, сучаснішу».

Загалом кошти на облаштування нових або дооснащення існуючих навчально-практичних центрів отримають 62 заклади України. Між ними розподілять 150 млн грн.

“Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: