У Дніпрі 26 учасників АТО/ООС навчилися основам кібербезпеки

27 липня 2021 о 09:14 - 5220

EditorEditor


У Дніпрі 26 учасників АТО/ООС навчилися основам кібербезпеки

26 учасників АТО/ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки в Університеті митної справи та фінансів Дніпра. Протягом трьох місяців вивчали методи протидії кіберзлочинності та захисту інформації.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Після повернення з війни учасникам АТО/ООС потрібна підтримка. Допомога у виборі подальшого шляху, розвитку. Ця програма – чудовий старт. Можливість пізнати нове та отримати корисні навички» – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

На курсі вивчали комп’ютерні технології. Та більш поглиблено – криптографіку, поділився учасник Сергій Мачульський.

«Раніше я не цікавився кібербезпекою, але зараз хочу навчатись далі і працювати в цій сфері. Велика перевага – нові знайомства, будемо надалі підтримувати зв’язки» – розповів АТОвець Сергій Мачульський.

Учасники відвідували теоретичні лекції, відпрацьовували знання на практиці.

«Військові працювали з психологом, вчилися основам підприємництва, складали бізнес-плани та резюме» – сказала координатор проєкту у Дніпрі Ірина Сорокіна.

Курси «Кібербезпека та захист інформації» – частина програми «Норвегія-Україна». Базове навчання учасників АТО/ООС сплатила держава. Заняття з соціальної адаптації – Міністерство закордонних справ Норвегії.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: