Міська рада Кам’янського вкотре звернулась до обласної влади щодо фінансування реконструкції 20-ї школи

29 липня 2021 о 09:30 - 15579

EditorEditor


Міська рада Кам’янського вкотре звернулась до обласної влади щодо фінансування реконструкції 20-ї школи

На черговій сесії міської ради Кам’янського 28 липня депутати ухвалили спільне звернення міського голови Андрія Білоусова та депутатів до голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка та голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

Про це повідомляє сайт міськради Кам’янського.

У зверненні йдеться про питання виділення необхідних коштів на продовження реконструкції середньої загальноосвітньої школи № 20 ім.Стовби.

«Дніпропетровська обласна державна адміністрація взяла на себе обов’язки замовника будівельних робіт. У 2020 році в обласному бюджеті були передбачені кошти на проведення ремонтних робіт по першій черзі проєкту у розмірі 30 млн грн. Роботи не були виконані в повному обсязі, загальне виконання робіт станом на 1 січня 2021 року становить лише 32%, а в 2021 році ремонтні роботи взагалі були припинені. Зазначені обставини можуть призвести до повного закриття закладу, чим дуже стурбовані міська влада, батьки та громада. Просимо втрутитись в ситуацію та вирішити питання щодо виділення з обласного бюджету коштів на продовження реконструкції», – говориться у підтриманому депутатами зверненні.

Нагадаємо, що можливою причиною виникнення проблем з реконструкцією школи №20 у Кам’янському стала давня дружба голови держадміністрації області В. Резніченка з  В. Дубінським, бізнес-інтереси якого останнім часом страждають від дій міської влади Кам’янського.

“Лица” раніше інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: