Проблеми з ліфтами Дніпра можна вирішити: досвід Мечникова

15 жовтня 2020 о 16:00 - 6967

adminadmin


Проблеми з ліфтами Дніпра можна вирішити: досвід Мечникова

Місто Дніпро «славиться» своїми ліфтами, одразу кілька десятків з них можуть претендувати на занесення до Книги рекордів України як такі, що десятиліттями не працюють.

У лікарні Мечникова ліфти працюють безперебійно, бо зупинка у прямому сенсі може вартувати життя. Будь-яку несправність тут навчилися ремонтувати миттєво.

Двадцять підйомників одночасно працюють у закладі, і ніколи не стоять «без справи». І це при тому, що більшості з них вже ледь не піввіку. Втім, проблем з ремонтом не виникає, необхідні деталі для безперебійної роботи підйомників добуваються у найкоротші терміни. А майже рік тому у закладі взагалі встановили новий ліфт, який працює без нарікань. Що ж до решти, то їхню безперебійну роботу хоч іноді й складно підтримувати, але завжди вдається. І головний секрет, за словами Сергія Риженка, криється у тому, аби своєчасно вирішувати проблеми з ремонтом, незалежно від часу доби.

Нинішнє міське керівництво запевняє, що проблему ліфтів у Дніпрі вже давно вирішено. Мовляв, шалені гроші вкладені у заміну підйомників, і вони тепер ледь не скрізь нові. Та попри гучні заяви кількість скарг городян на ліфти, що тижнями стоять зламані, не зменшилась.

 

 

Варто зазначити, що у лікарні також вирішили питання з якісним електропостачанням та опаленням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: