Риженко про опалення: “Ми не повинні залазити у кишеню до мешканців”

08 жовтня 2020 о 12:00 - 6367

adminadmin


Риженко про опалення: “Ми не повинні залазити у кишеню до мешканців”

Згадайте, як з початком серйозних осінніх холодів очікуєте, щоб швидше увімкнули опалення. А разом з тим підраховуєте, в яку копієчку «влетить» цей «обігрів». Тарифи на опалення складають левову частку усіх комунальних платежів взимку.

У лікарні імені Мечникова знайшли спосіб, як скоротити видатки на опалення і при цьому не змушувати своїх пацієнтів тремтіти від холоду. Про крижані батареї тут давно вже не згадують, питання забезпечення корпусів теплом повністю вирішене.

Реконструкція системи та встановлення регулювальних клапанів дозволили регулювати температуру усього закладу, подавати ту кількість тепла, яка оптимальна для того чи іншого приміщення. При цьому, якщо трапляється аварія, то тепло вимикається у блоці, де вона сталася, всі інші приміщення отримують тепло безперешкодно. Раніше ж для усунення аварійних ситуацій необхідно було зливати усю систему.

Усі ці заходи вкупі дозволяють скоротити видатки на теплоенергію, а зекономлені гроші спрямовуються на розвиток закладу.

Генеральний директор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко каже, швидко та оперативно реагувати на будь-яку інфраструктурну проблему та вміння її усунути із найменшими витратами та дискомфортом в його закладі – це досвід, який варто перейняти й міським комунальним службам.

Модернізація ж міської системи опалення дала б можливість скоротити обсяг використання енергоносіїв, а у підсумку – зменшити захмарні суми за тепло, які останніми роками бачать городяни у своїх платіжках.

«Енергозберігаючі технології повинні працювати по всьому місту, ми не повинні залазити у кишеню до мешканців, а маємо забезпечити адекватні тарифи. Саме модернізовані мережі дозволяють суттєво економити», – переконаний гендиректор лікарні ім. Мечникова.

Більш детально дивіться у сюжеті.

 

 

Раніше ми писали, що Дніпро може забути про проблеми з електропостачанням, перейнявши досвід Мечникова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: