Прибережний сквер потрапив до списку найкращих архітектурних об’єктів України

14 травня 2021 о 09:30 - 905

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Прибережний сквер потрапив до списку найкращих архітектурних об’єктів України

Сквер “Прибережний”, що знаходиться на Набережній Перемоги у Дніпрі потрапив до авторитетного списку «Найкраща українська архітектура 2018–2021 років»

Про це повідомляє портал Тexty.org.ua.

У місті Дніпро завершено реконструкцію Прибережного скверу, з виходом до ріки. Великий житловий мікрорайон Перемога, збудований у 70–80-х роках минулого століття, має вихід до річки Дніпро, але донедавна це була місцями напівдика територія, відрізана від житлових будинків восьмисмуговою магістраллю безперервного руху“, – пишуть про сквер автори рейтингу.

Нагадаємо, Прибережний сквер відкрився на Перемозі у вересні 2019 року. Зона відпочинку в сквері «Прибережний» займає 3,8 га відкритого простору. Сам же сквер поділений на зони, де є майданчики для дітей і дорослих, фонтани, газони, багато дерев, водний атракціон, каруселі, достатня кількість лавок, а також туалет. 

Також укладачі списку зазначили, що біля парку досі не з’явився пішохідний зв’язок між житловими будинками і сквером, а перевагу все ще мають автомобілі, а не пішоходи.

Потрапити до Прибережного скверу з будинків, які через дорогу, пішки не так просто. Для цього треба здолати чималий шлях уздовж магістралі. У самому сквері замало високих дерев та лавочок у тіні, місцями будівельні роботи ще не завершені“, – відзначають також і недоліки Тexty.org.ua.

“Лица” раніше писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: