У Дніпрі завершують реконструкцію найстарішої гімназії

12 травня 2021 о 16:00 - 5345

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі завершують реконструкцію найстарішої гімназії

У Дніпрі завершують реконструкцію найстарішої у місті гімназії №33. Основна зона робіт – дворівневий харчоблок та благоустрій подвір’я.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

Реконструкцію найстарішої гімназії Дніпра проводять, використовуючи сучасні технології.  Закладу більш ніж півтора століття.

«Гімназія завжди була осередком просвітництва в місті. Останнім часом вона потребувала капітального ремонту. Раді, що реконструкція сталася. Будуть гарні світлі класи, великі коридори, затишна їдальня», – розповіла директорка навчального закладу Лідія Яворенко.

Що залишилося зробити

У коридорі на першому поверсі лишилося покласти лінолеум на підлогу.

Майже готовий дворівневий харчоблок. У підвалі облаштовують комори для зберігання продуктів. Зверху – їдальню та зону приготування. Між ярусами – підйомна платформа.

Місце, де школярі обідатимуть, прикрасять «смачною» інсталяцією з яскравими фруктами та овочами. Додадуть декору – великі стилізовані ложки і виделки.

Працюють і над благоустроєм подвір’я – викладають тротуарною плиткою. Там проводитимуть святкові урочистості.

«Гімназія вже не матиме проблем із дірявими трубами та старою каналізацію. Усі мережі замінили на нові. Порівняно з тим, що тут було – це зовсім інший рівень», – запевнив Антон Чорнодуб.

Модернізація найстаршої у Дніпрі гімназії ведеться за програмою президента Зеленського «Велике будівництво».

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: