Велодень у Дніпрі відбудеться у останню суботу травня

11 травня 2021 о 15:00 - 1548

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Велодень у Дніпрі відбудеться у останню суботу травня

Велодень традиційно проводиться в останню суботу травня. Але у 2020-му через пандемію всі велогромади  держави відмовились від проведення цього свята.

Цього року Дніпровська асоціація велосипедистів зважила досвід організації масових заходів та вирішила не відмовлятись від проведення Велодня.

Про це повідомляє Дніпровська асоціація велосипедистів.

На мапі даються локації можливих міст зібрання велосипедистів. Місце, яке збере найбільше голосів, стане місцем проведення Велодня-2021.

Після того, як локацію буде визначено, ДАВ опублікує точки організованих зборів велосипедистів по районах міста і маршрути доїзду.

На жаль, ДАВ вимушена обмежити програму конкурсів і змагань та виключити ті, які передбачають контакт учасників.
Однією з новинок стане запровадження панелі обговорення проблем велоруху у Дніпрі, до участі в якій ми запрошуємо представників влади, особливо Дніпровської міськради, поліції та дотичних до велоруху громадських та професійних організацій.
Окремо ми звертаємо увагу спонсорів та меценатів на можливості, які відкриває перед вашими брендами проведення Велодня після дворічної перерви! Підтримайте велорух Дніпра призами для переможців конкурсів і змагань! – повідомляється у дописі ДАВ.

У асоціації наголошують на дотриманні соціальної дистанції, за чим будуть стежити спеціальні маршали з числа волонтерів. Носіння маски є обов’язковою умовою участі у Велодні-2021.

Адже Велодень – це спільна енергетика. Це демонстрація масовості та потужності велосипедного руху. Це спосіб заявити про себе і привернути увагу до проблем велосипедистів. Тим більше, що в умовах пандемії COVID-19 велосипед став найбезпечнішим видом транспорту з точки зору запобігання інфікуванню. Кількість велосипедистів на дорозі помітно збільшилась. Але від того збільшилась і кількість проблем, пов»язаних з фактичною відсутністю у Дніпрі велосипедної інфраструктури.

“Лица” раніше також повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: