Поліцейські викрили злочинне угруповання, яке обкрадало вантажні потяги на Придніпровській залізниці 

12 серпня 2021 о 17:00 - 2791

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Поліцейські викрили злочинне угруповання, яке обкрадало вантажні потяги на Придніпровській залізниці 

Поліцейські викрили злочинне угруповання з 40 осіб, яке крали міндобрива та вугілля з вантажних потягів на Придніпровській залізниці. Протягом одного дня вони викрадали від 5-ти до 30-ти тонн вантажу.

Таку новину повідомили у Національній поліції.

Правоохоронні органи встановили, що на території  Придніпровської залізниці в Запорізькій області злочинна організація тривалий час здійснює крадіжки з вантажних потягів, які перевозять міндобрива та вугілля.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що 34-річний мешканець Запорізької області створив розгалужену злочинну організацію, до якої входили три злочинні групи. Водночас до протиправної діяльності були залучені працівники воєнізованої охорони регіональної філії Придніпровської залізниці. Загалом злочинна організація налічувала близько 40 осіб.

Зловмисники  діяли за налагодженими схемами: викрадали продукцію, коли потяг перебував на залізничній станції або ж під час руху товарняка. Встановлено, що протягом одного дня фігуранти відвантажували від 5-ти до 30-ти тонн вантажу. У подальшому викрадену продукцію збували серед населення суміжних районних центрів, а також через приватних підприємців, які спеціалізуються на реалізації вугілля.

Окрім того, встановлено, що кошти від злочинної діяльності передавалися представникам криміналітету, так званим «наглядачем». Наразі встановлено та задокументовано близько 30 фактів злочинної діяльності.

Близько 200 поліцейськими було проведено 58 обшуків та вилучено: речові докази, які зловмисники використовували у своїй злочинній діяльності: мобільні телефони, гроші та банківські картки, чорнові записи, транспортні засоби, які використовувалися під час вчинення злочину, журнали реєстрації появи сторонніх осіб на залізничних коліях та нестачі вантажу на вагонах, документи щодо руху поїздів, мішки з вугіллям та селітрою.

Слідчі дії тривають. Поліцейські встановлюють інших учасників злочинної організації, які причетні до вчинення кримінальних правопорушень. Після проведення відповідних експертиз буде встановлена сума збитків.

Раніше «Лица» також писали про те, що СБУ припинило діяльність одного з найвпливовіших злочинних угруповань Кривого Рогу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: