Податкова порушила Закон, сховавшись за дніпропетровський підрозділ

30 квітня 2021 о 12:45 - 1157

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Податкова порушила Закон, сховавшись за дніпропетровський підрозділ

В порушення Закону України «Про звернення громадян», Державна податкова служба (ДПС) України  перенаправила скаргу тому органу, чиї дії оскаржувала Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП», яка редакцією та видавцем газети «Лица»).

«Державна податкова служба України, керуючись п. 191 ст. 19 Податкового кодексу України, направляє за належністю до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області скаргу … для розгляду», – йдеться у листі ДПС від 22.04.2021р. за підписом директора Департаменту управління ризиками ДПС Чижа Антона Юрійовича.

У той же час,

Скрин відповіді ДПС

 

До цього ГО «ЛАРП» надіслала ДПС скаргу на бездіяльність Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Так, останнє у відповідь на інформаційний запит щодо фінансової звітності за 2020 рік Комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради 26 лютого 2021 року надіслала запитувачу лише фінансову звітність за три квартали минулого року, при тому, що граничний термін подання підприємствами річної фінансової звітності за минулий щорічно спливає 20 лютого.

Згідно відповіді ГУ ДПС у Дніпропетровській області, в розпорядженні управління на дату відповіді не було річної звітності КП «ДМСТ» ДМР.

Відповідь ГУ ДПС у Дніпропетровській області, на запит редакції газети «Лица»

 

 

Примітно, що на офіційному сайті ДМР – dniprorada.gov.ua – річний фінансовий звіт КП «ДМСТ» ДМР (редакція комунального телеканалу «ДніпроTV») досі відсутній. Наявні лише три квартальних звіти – 2020.

Скрин даних сайту міськради Дніпра

 

 

Нагадаємо, торік ми повідомляли, як дніпряни оплачують політичну рекламу мера та що «ДніпроTV» приховує інформацію.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: