Побитий поліцейський з Дніпра вимагає зустрічі з Аваковим

21 травня 2021 о 15:45 - 658

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Побитий поліцейський з Дніпра вимагає зустрічі з Аваковим

Дніпровський сержант поліції Максим Калиняк, який поскаржився на побиття колегами, зажадав зустрічі з вищим поліцейським керівництвом країни.

Я звертаюся до всіх, хто буде збиратися в Дніпрі під управлінням поліції для мирного зібрання. Прошу вас вести себе в рамках закону, без провокацій, з чіткими вимогами до керівництва, щоб вони не спустили цю ситуацію на гальмах. Головна вимога – це оприлюднення відео з камер, щоб приїхало сюди керівництво з Києва і поговорити зі мною – керівництво МВС і Нацполіціі. Ситуація – це «ганьба» для всієї структури“, – зазначив Калиняк.

Раніше “Лица” повідомляли, що Максима Калиняка забрали в лікарню з черепно-мозковою травмою. До цього він заявив, що його побили колеги з правоохоронних органів. Потерпілий розповідав, що після зміни його викликав заступник начальника управління патрульної поліції В’ячеслав Маслюк з намірами зачитати наказ. Поліцейський хотів почати відеозйомку, але його схопили двоє колег, вибили з рук телефон і почали бити. За словами постраждалого Маскіма Калиняка, на нього напав заступник начальника управління патрульної поліції Дніпропетровської області В’ячеслав Маслюк.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: