У Дніпрі троє співробітників поліції побили патрульного (відео)

18 травня 2021 о 11:30 - 654

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі троє співробітників поліції побили патрульного (відео)

У Дніпрі троє співробітників патрульної поліції побили свого товариша по службі.

Як повідомляє Телеканал D1, інцидент стався в понеділок, 17 травня, в будівлі Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

За словами потерпілого, старшого сержанта Максима Колиняка, після того, як в кінці робочого дня він здав табельну зброю, начальство вирішило ознайомити його з якимось наказом. Він вирішив зафіксувати це на відео, що, викликало агресію з боку його керівника В’ячеслава Маслюка – заступник начальника УВП в Дніпропетровській області. У старшого сержанта вибили з рук телефон, після чого двоє колег схопили його, а начальник почав наносити удари кулаками по обличчю та тулубу.

Максим Колиняк з розбитим обличчям вирвався з будівлі поліції і вийшов у прямий ефір в одній з соцмереж. Він викликав на місце інциденту слідчо-оперативну групу.

За словами потерпілого, він планував сьогодні виїхати до Києва з метою донести до керівництва країни інформацію про корупцію та свавілля в органах патрульної поліції Дніпропетровської області, так як нібито всі звернення в управління внутрішньої безпеки і в Державне бюро розслідувань не дають результату.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: