У Кривому Розі школярам зменшать літні канікули

18 травня 2021 о 10:00 - 696

AvatarVirsavia Gonchar


У Кривому Розі школярам зменшать літні канікули

У Кривому Розі школярам зменшать літні канікули через карантин та довгі свята.

Про це повідомляє “Суспільне Дніпро”.

Офіційно останній день навчання у класах буде 28 травня, а далі освітній процес продовжать в іншому форматі, вибір залишається за педагогічними колективами. Школярі завершать навчальний рік до середини червня. Літні заняття проходитимуть не у класах, а дистанційно.

“Ми маємо виконати норму 175 навчальних днів, тому прийнято рішення про перерахунок відпрацьованих днів в закладах освіти і про зміни канікулярного часу. З 31 травня школи продовжать працювати, але не в класах, як це було раніше. Будуть надавати консультативні послуги, екскурсійне обслуговування. Можливо, семінари, практикуми, щось онлайн, щось на вулиці. Рекомендуємо відійти від класно-урочних занять”, – розповіла директорка департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради, Тетяна Кріпак.

За рекомендаціями міністерства освіти та міського профільного департаменту від урочистостей та святкування випускного відмовились, зокрема, у 1-й школі. До випускного готувалися, а проведуть його, як і більшість шкіл – в онлайн форматі.

“Вони навіть не переживають стільки за випускні вечори, скільки за здачу ЗНО. Дуже хвилюються. Перше ЗНО здаємо у п’ятницю – це хімія. Відеозапис звернення батьків, вчителів, дітей, слова подяки. Я думаю, це буде дуже коротко, швидко. Вони всі користуються соцмережами. Це буде викладено в соцмережі, на сайті нашої школи”, – говорить Олена Леонова – класна керівниця 11 класу ЗОШ №1.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: