Муніципальний табір Дніпра готується приймати дітей

18 травня 2021 о 10:30 - 739

AvatarVirsavia Gonchar


Муніципальний табір Дніпра готується приймати дітей

Муніципальний табір «Діти Дніпра» готується до першої зміни у 2021 році. Вона розпочнеться 31 травня і триватиме 6 днів.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«За літо ми плануємо прийняти близько 4 тисяч дітей, якщо не буде нових карантинних обмежень. Усі діти повинні мати довідку від свого лікаря. Двічі на день їм та працівникам табору вимірюватимуть температуру. Раніше ми проводили батьківській день раз на зміну, але цьогоріч через карантинні обмеження ми відмовились від цього. Дозвілля дітей організовано таким чином, що вони майже весь час проводять на свіжому повітрі», – розповіла керівниця проєкту «Діти Дніпра» Єлизавета Буртова.

Комплексну реконструкцію табору «Діти Дніпра» було закінчено у 2019 році. Було повністю відновлено корпуси, їдальню, закуплено нові меблі. У 2018 році у таборі з’явився басейн з підігрівом та сучасною системою фільтрації – його, до речі, зараз готують до першої зміни, розповів Денис Чепур, заступник директора КП «Оздоровлення та відпочинок» Дніпровської міської ради.

«Враховуючи карантинні норми, декілька разів на добу проводитиметься вологе прибирання приміщень, регулярне провітрювання. У приміщеннях загального користування встановлені санітайзери. Усі гуртки та івенти відбуватимуться виключно на свіжому повітрі. Для працівників табору обов’язковий масковий режим», – каже Денис Чепур.

Реєстрація проходитиме в електронному вигляді на сайті КП «Оздоровлення та відпочинок». Вона розпочнеться 21 травня о 9:00.

У 2020 році через карантинні обмеження табір не працював.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: