Підозрюваний у службовій недбалості директор дніпровського КП поки залишається на посаді

08 жовтня 2020 о 14:05 - 1891

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Підозрюваний у службовій недбалості директор дніпровського КП поки залишається на посаді

Суддя Октябрського районного суду м. Полтави Юлія Гальонкіна відмовилася відстороняти від посади директора Комунального підприємства «Еко Дніпро» Дніпровської міської ради, який є підозрюваним у кримінальному провадженні № 62019170000000811 від 04.09.2019.

Дніпропетровська облпрокуратура подала апеляційну скаргу:

Про це «Лица» дізналися з судових реєстрів.

Нагадаємо, 08 вересня правоохоронці вручили підозру директору КП Едуарду Мєшковському за ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

Він не проводив необхідну перевірку звітно-кошторисної документації і підписував акти приймання виконаних робіт із неправдивими відомостями. За результатами судово-будівельної експертизи, сума збитків бюджету Дніпра –  понад 5,5 мільйона гривень.

Справа стосується завищення обсягів робіт на будівництві при полігоні «Правобережний» «Комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний», що належить КП «Еко Дніпро».

Суддя Гальонкіна встановила, що, зокрема, «у разі відсторонення підозрюваного від займаної посади можуть виникнути негативні наслідки для інших (третіх) осіб».

«У підозрюваного ОСОБА_2 (Мєшковського – ред.) є ряд професійних обов`язків щодо бюджетних асигнувань, які він не може передоручати іншим особам, зокрема заступник директора не може укладати договори, договірні контракти, приймати акти виконаних робіт, пов`язаних з бюджетним фінансуванням у період виконання обов`язків директора.

Отже, відсторонення підозрюваного від займаної посади може також вплинути на господарську діяльність підприємства.

При цьому, захисники підозрюваного у судовому засіданні посилались також на ті обставини, що у разі відсторонення підозрюваного від займаної посади, працівникам підприємства не буде виплачена заробітна плата», – йдеться в судовій ухвалі, опублікованій у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Апеляцію на це рішення Полтавський апеляційний суд розгляне о 08:30 15 жовтня 2020р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: