Викрито схему розкрадань бюджетних коштів: реальна сума збитків бюджету Дніпра – понад 5,5 млн гривень (фото)

09 вересня 2020 о 08:50 - 12428

verasta3verasta3


Викрито схему розкрадань бюджетних коштів: реальна сума збитків бюджету Дніпра – понад 5,5 млн гривень (фото)

Служба безпеки України у Дніпрі викрила фінансову оборудку із нанесення мільйонних збитків бюджету обласного центру.

Протягом 2017-2019 років відбувалось будівництво «Комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний», що належить комунальному підприємству, повідомляє Прес-служба УСБУ у Дніпропетровській області

Як писали «Лица», на будівництві полігону «Правобережний» обсяги робіт завищували на мільйони.  Вчора оголосили підозри черговим учасникам справи про корупцію, пов’язану з міською владою.

За попередньою версією слідства, керівник компанії підрядника штучно завищував вартість та обсяги проведених будівельних робіт і складав відповідні «липові» акти приймання робіт для замовника будівництва.

Директор комунального підприємства міськради, у свою чергу, не проводив необхідну перевірку звітно-кошторисної документації і підписував акти приймання виконаних робіт із неправдивими відомостями.

Під час планової перевірки заходів фінансового контролю до оборудки долучився начальник одного із відділів Східного офісу Держаудитслужби. Чиновник для приховування корупційної схеми видав акт ревізії комунального підприємства та довідку зустрічної звірки з компанією-підрядником, в яких більшість очевидних порушень не відобразив, діючи в інтересах вказаних юридичних осіб.

За результатами проведеної судово-будівельної експертизи, реальна сума збитків бюджету Дніпра становила понад 5,5 мільйона гривень.

Наразі у межах кримінального провадження колишньому начальнику відділу Східного офісу Держаудитслужби повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), директору фірми підрядника за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), а директору комунального підприємства за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Викриття протиправної діяльності посадових осіб здійснювалось спільно з територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Полтава, під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області.

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: