Німеччина вводить закон про “екстрене гальмування”, щоб приборкати Covid

28 квітня 2021 о 14:30 - 7209

Avataradmin


Німеччина вводить  закон про “екстрене гальмування”, щоб приборкати Covid

Нові правила “екстреного гальмування” Німеччини для районів з високим рівнем зараження Covid-19, призначені для стримування поширення вірусу, вступлять в силу в суботу, сказав міністр охорони здоров’я Йенс Спан. Вони торкнуться практично всієї країни.

Як повідомляє CNN,  новий закон вперше дає національному уряду право вводити обмеження у окремих землях, поклавши край клаптиковій ковдрі заходів, що вживаються місцевими владами.

Цей закон дозволяє уряду Німеччини вводити комендантську годину з 22:00 до 5:00, обмежувати приватні зібрання, заняття спортом і відкриття магазинів у всіх федеральних землях, де зареєструють понад 100 випадків ковіду на 100 000 жителів за тиждень. Школи закриються і повернуться до онлайн-уроків, якщо захворюваність вірусом перевищить 165 випадків на 100 000 жителів.

За останніми даними, середній рівень інфікування в Німеччині становить 164 на 100 000 жителів.

BERLIN, GERMANY – APRIL 21: Photo by Maja Hitij/Getty Images

Новий закон викликав протести опозиційних партій в парламенті та в Берліні, де сотні людей вийшли на вулиці.

Міністр охорони здоров’я Йенс Спан на прес-конфренції зазначив, що кампанія вакцинації в Німеччині набирає обертів. «До початку травня кожен четвертий німець отримає хоча б одну дозу вакцини від коронавируса», – повідомив він.

За даними чиновника, станом на п’ятницю, 18,5 мільйона чоловік були вакциновані. Близько 22% німців отримали першу дозу вакцини і майже 7% отримали друге щеплення. Населення Німеччини становить близько 83 мільйонів чоловік.

За інформацією CNN , в минулу п’ятницю в Німеччині було зареєстровано 27 543 нових випадки зараження коронавірусом – на 1712 випадків більше, ніж в той же день за тиждень до того. Смертність від коронавируса в країні склала 265 осіб за добу, а загальне число смертей досягло 81 158.

“Лица” також писали:  США почнуть ділитися дозами AstraZeneca з іншими країнами.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: