«Наше місто» зобов’язали надати докази суду, про «крупи від Краснова»

02 листопада 2020 о 14:55 - 2442
«Наше місто» зобов’язали надати докази суду, про «крупи від Краснова»

Редакція газети «Наше місто» зобов’язана надати суду не пізніше тринадцятого листопада 2020 року докази на підтримку газетної статті «Старі методи в силі: Загід Краснов підкуповує виборців продуктовими наборами з крупами (Фотофакти)».

Про це «Лицам» стало відомо з ухвали Кіровського районного суду Дніпра, опублікованої у Єдиному держреєстрі судових рішень, а також з позову політика.

Перша сторінка позову Загіда Краснова до газети ТОВ «Газета «Наше місто»

 

«Відповідачу не пізніше тринадцятого листопада2020 року включно, але не менше як впродовж п`ятнадцяти днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у цій справі, подати відзив на позовну заяву, ненадання якого у цей строк без поважних причин не перешкоджатиме вирішенню судом спору за наявними матеріалами цієї цивільної справи, а копію відзиву на позовну заяву з доданими документами направити позивачу, докази чого подати суду.

Позивачу надати відповідь на відзив в десятиденний строк з дня отримання відзиву відповідачів та надіслати копію відповіді на відзив та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

Відповідачу надати заперечення на відповідь на відзив позивача в десятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив та надіслати копію заперечень на відповідь на відзив та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) заперечень на відповідь на відзив до суду», – йдеться в судовій ухвалі.

Розгляд цієї справі № 203/3808/20 ще не призначено.

Раніше повідомлялося, що «Наше місто» отримує десятки мільйонів гривень з бюджету Дніпра. Газета розповсюджує чорнуху проти депутата Дніпровської міської ради, кандидата у міські голови Дніпра Загіда Краснова. Іноді «Наше місто» використовується як транзитний ресурс для розміщення брехні.

Поділитися: