«Філатівські помийки» полощуть імена двох партій, щоб «насолити» Загіду Краснову

29 жовтня 2020 о 18:33 - 2332
«Філатівські помийки» полощуть імена двох партій, щоб «насолити» Загіду Краснову

Сайт, підконтрольний Михайлу Бродському, другу «тіньового мера Дніпра» Геннадія Корбана, – «Обозреватель» розповсюдив чергову брехню.

«Обозреватель» посилається, що інформацію отримав від сайту «Наше місто», яке, у свою чергу, пише, що отримало інформацію від «Днепр Оперативный». Всі три ЗМІ отримують мільйони гривень з міського бюджету Дніпра за «висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації».

Так, «очевидці» з Амур-Нижньодніпровського району повідомили, що на користь Краснова і його політичної сили фальсифікації в цьому районі були наймасштабніші, а в цілому «підкуп виборців і фальсифікації по всьому місту» відбулися на користь «Громадської сили» та її лідера – «політика з кримінальним минулим». «У підсумку, через махінації Загіда Краснова вкрадені голоси у партії Юлії Тимошенко і Анатолія Шарія, представники яких можуть не пройти до міськради Дніпра», – пише першоджерело.

При цьому, при попаданні фейку на «Обозреватель», в його тексті «очевидці з Амуру» перетворилися на «відразу кілька партій», які буцім-то звинувачують кандидата в мери: «…вкрай серйозні претензії Загіду Краснову вже пред’являють в партії Анатолія Шарія, а також місцевій «Батьківщині».

Для роз’яснення позиції «Громадської сили», її членкіня, депутатка Дніпровської міської ради Катерина Збарська записала стрим з Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі територіальної виборчої комісії.

Вона завірила, що партійці «Громадської сили» пильнують перерахунок виборчих бюлетенів і не допустять, щоб крали голоси не тільки їхньої партії, але й будь-якої іншої.

«Борисе Альбертовичу! Приїжджайте у АНД ТВК! Ми вам покажемо, разом порахуємо», – звернулася Катерина Збарська до «поки ще діючого мера» Бориса Філатова у Facebook.

Вона показала на телефоні, як комісія перераховує бюлетені з чергової дільниці.

«Поки що все співпадає, нічого не фальсифікується, якщо хтось сумніваємося – ласкаво просимо, двері відкриті.

Фальсифікації, Борисе Альбертовичу, це підступи Вашої команди, Ваших людей. Ми не дамо вкрасти жодного голосу. Ані наш, ані будь-якої іншої партії. Тому, що ми – за чесні вибори.

І, повірте, у другому турі буде все чесно. Ви програєте чесно», – депутатка вона.

Поділитися: