Пропагандисти Філатова «знищують технічного кандидата Корбана»

12 жовтня 2020 о 18:44 - 16853

adminadmin


Пропагандисти Філатова «знищують технічного кандидата Корбана»

Пропагандистський сайт «Наше місто», підконтрольний Дніпровській міській раді, розповсюджує чорнуху проти депутата Дніпровської міської ради, конкурента кандидата у міські голови Дніпра Бориса Філатова.

Так, за останній місяць пропагандистській сайт Дніпровської міськради «Наше місто» опублікував 12 «чорних» матеріалів проти лідера політичної партії «Громадська сила» Загіда Краснова

Що цікаво, інший підконтрольний Дніпровській мерії сайт, опублікував «сенсаційне розслідування», в якому стверджує, що Загід Краснов є технічним кандидатом від «тіньового мера Дніпра» Геннадія Корбана.

Також цю тему всерйоз оговорювали на комунальному телеканалі «Дніпро ТВ», який повністю фінансується за рахунок дніпровських плантиків податків, піарить партію Медведчука та розповсюджує фейки.

Таким чином, пропагандисти Філатова з «Нашого міста» інформаційно «знищують» кандидата на посаду міського голови Дніпра Загіда Краснова, який, за даними «сенсаційного розслідування» філатовських пропагандистів з «Днепр.Главное» та «ДніпроТВ», є «технічним кандидатом Геннадія Корбана».

Раніше «Лица» повідомляли, що Дніпровська влада витрачає по два мільйона щомісяця на зарплати своїм пропагандистам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: