На виборах мера Дніпра виборці проявили креатив (фото)

24 листопада 2020 о 12:09 - 1385

verasta3verasta3


На виборах мера Дніпра виборці проявили креатив (фото)

У Дніпрі під час другого туру вибору мера виборці креативно підійшли до питання псування бюлетенів через відсутність графи «Проти всіх». Дніпряни вибирали з двох кандидатів: Бориса Філатова і Загіда Краснова.

«Псуванням бюлетеня вважаються ті випадки, коли його пом’яли або порвали. Це передбачає адміністративну відповідальність (штраф). Але той факт, що виборець поставив дві і більше відміток у бюлетені не означає, що він зіпсований. Він вважається недійсним, тому що неможливо встановити, за кого проголосував виборець, – розповів координатор Громадянської мережі «Опора» в Дніпропетровській області Вадим Головченко.

Деякі виборці викреслюють всіх кандидатів або пишуть на бланку все, що думають про політиків. Спостерігачі опублікували фото таких бюлетенів. Деякі виборці не просто викреслювали прізвища кандидатів. Вони писали нецензурні слова, робили малюнки і закликали голосувати за Дональда Трампа.

Нагадаємо, під час другого туру місцевих виборів з 407 звернень про порушення виборчого процесу, 206 заяв було здійснено в місті Дніпро. Про це під час брифінгу повідомила глава громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: