Найбільше всього порушень виборчого процесу було у Дніпрі, — Опора

23 листопада 2020 о 14:10 - 2817
Найбільше всього порушень виборчого процесу було у Дніпрі, — Опора

Під час другого туру місцевих виборів з 407 звернень про порушення виборчого процесу, 206 заяв було здійснено в місті Дніпро. Про це під час брифінгу повідомила глава громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає кореспондент УНН.

«В цілому наша організація зафіксувала 275 інцидентів пов’язаних із організацією проведення виборів. Національна поліція України, за офіційною інформацією станом на 20:00, отримала 407 заяв і повідомлень серед яких велика (кількість — ред.) — від спостерігачів ОПОРИ, про порушення, які мають відношення до виборчих процедур. Так само як наші дані, вони корелюються з даними Національної поліції, що найбільша кількість звернень, заяв, порушень була зафіксована у місті Дніпро. За даними поліції, 206 з 407 — фактично половина від усіх, які надійшли до органів правопорядку. Тоді як, наприклад, на другому місці є Львівська область, де відбувалися вибори у двох ОТГ і всього надійшло 46 повідомлень. Інші міста забезпечили ще менший рейтинг», — зазначила голова громадянської мережі.

Айвазовська додала, що найбільше порушень стосувалося фотографування виборчого бюлетеня. Зокрема, 177 таких інцидентів зафіксовано поліцією. За даними спостерігачів ОПОРИ, такі порушення були вчинені більш ніж 13% виборчих дільниць. Найбільше їх чисельність припадає теж на місто Дніпро.

Нагадаємо, всього 176 тис. виборців прийшли в Дніпрі вчора на дільниці.

 

Поділитися: